Феновете на Ботев изразиха подкрепата си към Николай Киров и Георги Самуилов
Сдружението Клуб на привържениците на Ботев Пловдив и Обединени фракции Бултрас изразиха подкрепата си към старши треньора Николай Киров, както и към президента на Ботев Георги Самуилов в работата му по доизграждането на "Колежа". Ето какво написаха те:
"Уважаеми ботевисти,
Сдружение ПФК Ботев, Клуб на привържениците на Ботев Пловдив и Обединени фракции Бултрас Ви благодарим за невероятната подкрепа, която получи нашият любим тим на финала за Купата на България!
За пореден път доказахме кой е най-обичаният отбор в Пловдив. За жалост, резултатът от мача е негативен, но това не променя нашата любов към Ботев!
Категорично заявяваме безрезервната си подкрепа към Старши треньора Николай Киров, треньорския и медицинския щаб, както и към футболистите в отбора! През последните години всички те ни донесоха много радости, незабравими мачове и трофеи, чакани десетилетия, осмислили любовта към Ботев на поколения ботевисти, което няма да забравим! Никой не е безгрешен и се надяваме всеки от тях да си е взел поука и в бъдеще всички заедно да продължават да ни радват с нови успехи.
Същевременно уверяваме г-н Георги Самуилов, че може да разчита на нашето пълно съдействие в своите усилия по довършването на Колежа, което ние очакваме с огромно нетърпение, както и по цялостното развитие на ПФК Ботев Пловдив!
Г-н Самуилов, вярваме, че човек с Вашето положение няма да допусне странични фактори да провалят осъществяването на мечтата на всички ботевисти. А недоброжелателите, които се опитват да разединят жълто-черната общественост, нека знаят, че опитите им са обречени на провал!
21 май 2019 год., гр. Пловдив,
Сдружение ПФК Ботев, Клуб на привържениците на Ботев Пловдив и Обединени фракции Бултрас".
- Ботев Пловдив се подсили с футболист на Гьозтепе
- Ботев пусна виртуални билети за Дербито на Пловдив
- Шефът на Ботев закупи виртуален билет за 10 000 евро за пловдивското дерби
- Сдружението, атакувало Левски за Переа, се оказа свързано с Илиян Филипов
- Ботев Пловдив отново плаши Левски за Око-Флекс
- Ботев Пловдив скочи на Гонзо и БФС заради Флекса
- БФС отново посече Ботев Пловдив за Око-Флекс
- Macron ще продължи да облича Ботев Пловдив