Капитанът на Локо Пловдив: Имаше интерес към мен от страна на Челси, но тогава не ме пуснаха
Капитанът на Локомотив Пловдив бе днес гост в Актуално студио "Дерби". Там Илиев се върна години назад, когато кара проби в Челси:
"Факторите да не се получат нещата са много. На първо място, аз търся вината в себе си. Сега с тази зрялост на 30-годишен футболист, бих тренирал по различен начин. Бих гледал като цяло на футбола различно от това, когато бях на 17 години. Има и странични фактори. Интерес от страна на Челси имаше, но не бях пуснат от тогавашното ръководство, въпреки че имаше реална оферта. След това - в най-важните години между 16-18 не ми бе даван шанс да играя. Там някъде развитието ми бе спряно. Разбира се, че по съвсем различен начин можеше да се развие моята кариера, ако играех в чужбина. Има много такива примери. За един млад играч е важно да излезе в чужбина колкото се може по-рано. С него трябва да се работи правилно. Тогава шансът да се развие е по-голям. Не, че щях да стана някаква велика футболна звезда, но шансовете ми за развитие щяха да са по-сериозни", заяви Илиев.
- Деклан Райс и Рийс Джеймс са под въпрос за мача на Англия с Панама
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Енцо Фернандес: Мондиал 2026 е по-конкурентен от този в Катар
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
Въобще, ВЛ пропусна много ползи неподписвайки със "звездите" от Блатото... :beer: