Мъри Стоилов отказал да поеме националния ни отбор
Станимир Стоилов е отказал да поеме националния отбор на България. Преди няколко дни той е получил покана от президента на БФС Борислав Михайлов да наследи Петър Хубчев на овакантения пост, информира "Тема Спорт". Мъри обаче е отхвърлил предложението с мотива, че плановете му са свързани с работа в чужбина.
Преди малко повече от месец той отказа да поеме и Левски със същата причина. Така фаворит за национален селекционер остава Красимир Балъков. Назначението му трябва да бъде обявено най-късно до седмица, а договорът да влезе в сила от 1 юни.
Дебютът му ще бъде на 7 юни при гостуването на Чехия от евроквалификациите, а само три дни по-късно приемаме Косово. В първите си два мача от квалификациите "лъвовете" направиха равенства 1:1 с Черна гора в София и 1:1 с Косово в Прищина.
- Кокала ядоса левскари със снимка
- Майкъла: Този отбор на ЦСКА трябва да играе в евротурнирите
- Левски ще парафира с нов играч за едва 4 месеца
- Пацо Тигъра не иска да си поднови договора с Черно море
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец
- Играч на Лудогорец създаде своя академия в Гана
- Левски няма право на грешка срещу Локо Пловдив
- Лудогорец удари на камък с трансферна цел