Стилиян Петров отказал на Левски
Ръководството на Левски е ударило на камък в опита да си привлече легендата на българския футбол Стилиян Петров, пише "Труд". Изпълнителният директор Павел Колев е провел преговорите с рекордьора по мачове с националната фланелка на България. Бившият капитан на Астън Вила е много добър приятел с новото силно лице на "Герена".
Желанието на "сините" е било Стилиян Петров да заеме от лятото поста на спортен директор, какъвто в момента липсва в клуба. Оказало се обаче, че на този етап плановете на двете страни не съвпадат като разминаванията не са от финансов характер.
Левски търси човек на тази позиция вече повече от година, за последно Асен Букарев заемаше сходен пост, но напусна в началото на 2018 година.
- Бостанджиев: Много съм горд, уникална игра на Левски
- Костадинов: Ако не сме на 101%, ще ни бъде много трудно срещу АЕК
- Сираков: Левски не е създаден да оцелява, а да побеждава
- Веласкес: Левски запази идентичността си, в Атина трябва да хванем решаващия момент
- Левски: Истински епос на „Васил Левски“ – вие сте Шампионска лига
- Боримиров: Показахме много добро лице срещу сериозен съперник
- Левски удържа 0:0 срещу АЕК и остави всичко за реванша
- Левски получи още два блока за феновете си, над 1500 привърженици ще могат да гледат мача с АЕК
706