Жуниор Мапуку: Само Левски! Връщам се, за да довърша започнатото!
Жуниор Мапуку загатна за завръщане в бившия си отбор Левски. 29-годишният конгоанец направи това с публикация в Instagram, на която написа "Идвам да довърша започнатото". Към нея Мапуку отбеляза профила на Левски и добави хаштагове "скоро", "черна сила", "Левски е семейство", "Само Лев..." и българското знаме.
Ситуацията с играча е такава, че за него има всички предпоставки, за да се завърне на "Герена". В момента Мапуку е футболист на румънския Дунарея, който по всяка вероятност ще изпадне от първенството. За този отбор Мапуку има едва 73 игрови минути, разпредели в четири двубоя като резерва.
За Левски през сезон 2017/18 Мапуку вкара 6 гола в 19 мача в Първа лига.
- Левски официално премина към нов собственик след одобрение от КЗК
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Левски с позиция за искането на Васил Божков
- Божков: Адвокатите ми искат парите от Левски, не аз
- Левски назначи испанец за директор на школата
- Левски заплашен да играе без публика в Европа
- Доскорошен играч на Спартак Варна подписа с кошмар на Левски
941
КОМЕНТАРИ
14.04.2019 в 08:37
"Левски" е семейство. :) Той от женската страна ли ще е или от мъжката? Според мен ще мие чиниите.
13.04.2019 в 19:57
Резерва на изпадащ румънски отбор "с всички предпоставки да се върне в "Левски""...?! Мъка :D !