В Румъния: Васил Божков е като Джиджи Бекали, но по-богат
Бившият президент на Румънската футболна лига Думитру Драгомир също е присъствал на срещата между представителите на Левски и тези на мениджърската компания на фамилия Бекали.
Той засипа със суперлативи Васил Божков, сравнявайки го с Джиджи Бекали, който е собственик на Стяуа.
"Васил Божков е много интелигентен, сериозен и богат човек. Има самолет, а освен това обича изкуството. Той е нещо като Джиджи Бекали, но с много повече финансови възможности. Йоан предпочете да отиде в Левски, защото в България нямат дирекция, която вкарва невинни хора в затвора, както е при нас.
Защо няма да остане в Румъния? Просто тук вече никой не инвестира във футбола", заяви Драгомир пред изданието "Евениментул зилей".
- Петричев: Редно е да направим шпалир на Левски
- БФС поздрави Левски
- В Северна Македония отразиха успеха на Серафимов и Левски
- Ясни са първите думи на Веласкес
- Локомотив Пловдив поздрави Левски
- Цветомир Найденов: Честита титла на Левски!
- Алвеша: Поздравявам Левски
- Георги Костадинов: Една мечта се сбъдна на половин България
772