Проблеми за Дерменджиев преди двубоя с Лудогорец
Старши треньорът на Левски Георги Дерменджиев ще трябва сериозно да прекроява своята защита, защото Нуно Рейш ще бъде наказан за мача с Лудогорец, а Седрик Унтонджи е контузен. На мача с Черно море португалецът получи пети жълт картон от началото на сезона, а французинът бе ударен лошо от вратаря на "моряците“ Иван Дюлгеров. Снажният стопер стисна зъби и изкара мача след важна интервенция от страна на лекаря на Левски. В крайна сметка травмата в рамото е факт и той ще е под въпрос за двубоя срещу шампионите, който е в неделя на стадион "Георги Аспарухов“, информира "Дарик".
При така създалата се ситуация Георги Дерменджиев може да разчита на младите Деян Иванов и Томислав Папазов. Първият почти сигурно ще започне титуляр, а не е изключено треньорският щаб да потърси и преквалифициране на играч, ако и Унтонджи отпадне от сметките.
Аут за мача в неделя е и Луи Нганиони, който получи червен картон от Владимир Вълков във Варна. Френският бек се понрави с изявите си, а неговата позиция ще заеме Иван Горанов, който игра в по-предни позиции срещу Черно море.
- Лудогорец и Ботев Пловдив делят заплатата на Тодор Неделев
- Билетите за Лудогорец – ЦСКА 1948 вече са в продажба
- Лудогорец насочва поглед към национал за лятната селекция
- Почина дългогодишен служител на Лудогорец
- Лудогорец уреди контрола с Фарул по време на паузата
- Лудогорец взе талант от Левски – Георгиев продължава в Разград
- Владо Стоянов с тежки думи за Едуард Ераносян
- Женският отбор на Лудогорец с огромна крачка към титлата