Зидан възнамерява да подсили всички линии
Старши- треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан възнамерява да се заеме с мащабно подсилване на състава през лятото, съобщава AS. Според публикацията, Реал Мадрид очаква да закупи футболист във всяка линия, без позицията на вратаря.
По-рано Реал Мадрид подписа със защитника на Порто Едер Милитао. Рафаел Варан мисли да напусне клуба. Ако това се случи, той ще бъде заменен.
Зидан не се интересува от услугите на Матео Ковачич и Маркос Йоренте. Приоритетните опции за треньора се виждат в лицето на Пол Погба от Манчестър Юнайтед и Тангай Н'Домбеле от Олимпик Лион. По-рано имаше информация за интерес към полузащитника на Ювентус Миралем Пиянич.
Френският специалист възнамерява да покани звезден играч за атаката. Приоритетният вариант е Килиан Мбапе, а вторият е Еден Азар. Интересът към Неймар е намалял. Също така остава отворен въпросът с Гарет Бейл, като клубът обмисля възможности за продажбата на играча.
- Реал Мадрид готви оферта от 150 милиона евро за Майкъл Олисе
- Флорентино Перес протегна ръка към опонентите си след изборната победа
- Флорентино Перес: Реал Мадрид винаги е принадлежал и ще принадлежи на своите членове
- Флорентино Перес спечели изборите в Реал Мадрид с 65% от гласовете
- Официално: Флорентино Перес обяви завръщането на Жозе Моуриньо в Реал Мадрид
- Флорентино Перес: Днес победи Реал Мадрид
- Флорентино Перес: Битката за 16-ата Шампионска лига започва още днес
- Официално: Флорентино Перес спечели изборите и остава начело на Реал Мадрид до 2030 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]