Боби Михайлов с изявление за слуховете за Хубчев
Президентът на БФС Борислав Михайлов, чрез официалния сайт на футболния съюз, излезе с позиция относно информациите, че националният селекционер Петър Хубчев може да поеме Левски. Ето какво пише в нея:
"Във връзка с тиражираните информации от последните няколко дни, поставящи под съмнение бъдещето на националния селекционер на България, държа да подчертая следното:
Българският национален отбор има старши треньор и неговото име е Петър Хубчев. Оставането на селекционера на поста никога не е било поставяно под съмнение нито от страна на ръководството на Българския футболен съюз, нито лично от негова – а всички публикации, твърдящи обратното, бих окачествил като спекулативни.
Българският национален отбор върви по правилен, макар и труден за извървяване път, и призовавам всички представители на медиите, всички привърженици и спортната общественост като цяло, да му бъде осигурено нужното спокойствие и да му бъде гласувано необходимото доверие, за да продължи да се развива в положителна посока.
Борислав Михайлов
Президент на БФС"
- ЦСКА 1948 се раздели със Садио Дембеле
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- ЦСКА привлече голмайстора на Локомотив Пловдив
- ЦСКА 1948 залага на „Младата гвардия“ за новото правило на БФС
- Левски назначи испанец за директор на школата
- ЦСКА показва днес новите екипи
- Левски заплашен да играе без публика в Европа
- Доскорошен играч на Спартак Варна подписа с кошмар на Левски