Петър Хубчев: Към този момент сме втори и се класираме
Националният селекционер - Петър Хубчев остана доволен от спечелената точка при гостуването на Косово. Според него равенството 1:1 е показателно за сериозната конкуренция, която ще има за бленуваното второ място в група "А".
Специалистът отказа да коментира информациите от по-рано днес, че от утре ще бъде наставник на Левски.
"Ако трябва повече да се радваме, че спечелихме точка срещу Черна гора, днес трябва малко повече да съжаляваме. Изключително доволен съм от желанието, с което излязохме през първото полувреме", каза Хубчев пред БНТ.
"Потвърждават се нещата, които говорят всички треньори в тази група. Виждате, с 2 точки дотук сме на 2-о място, тоест се класираме засега. Така че трябва да сме доволни".
"За Англия е добре, че победиха. И за нас е добре, защото Черна гора е пряк конкурент".
"Първите два мача? Сега не е моментът аз обобщение. Не е моментът сега да изпадам в подробности. Много неща се натрупаха по време на този лагер. Като цяло - уникално отношение на самите футболисти към отбор, към отговорността на мачовете. Трябва да подобрим някои неща в чисто футболен аспект".
"Не искам да коментирам информациите от днес", завърши Хубчев по повод твърденията, че ще бъде сменен.
- Левски загря за Суперкупата с добра победа срещу тим от Втора лига
- Славия с реми срещу молдовци
- Тошко Неделев носи победата на Ботев Пловдив срещу Спартак Варна
- Трансферът на Марселино Кареасо в Левски се провали, вижте причините
- Хуан Переа тръгва към София за медицински прегледи
- Добра сделка за Ботев Пловдив - канарчетата взеха играч от Лудогорец
- Веласкес: Много е трудно! Бюджетът на Лудогорец е в пъти по-голям от нашия
- Мишо Мадански: ЦСКА има нужда от по-солиден централен защитник