Славиша за феновете на Левски: Рядко по света може да се види толкова емоционална подкрепа
Вече бившият треньор на Левски Славиша Сотянович даде кратко интервю за NOVA, след като официално приключи взаимоотношенията си със "сините".
"Разбрахме се за всичко. Левски беше коректен с мен от първия до последния момент. Пожелавам на отбора много успехи и късмет. Благодаря на Павел Колев за коректното отношение и за това, че се разбрахме бързо. Благодаря и на Спас Русев, че ме доведе в Левски. Съжалявам, че не свърших докрай работата си тук, но това е футболът. Какво оставям след себе си в Левски ще видим след време", сподели Стоянович.
Той също похвали и феновете на "сините". "Едно е сигурно – за мен беше чест и голям момент в моята кариера да бъда треньор на такъв гранд като Левски. Имахме някои много големи мачове и мисля, че можех да дам още на отбора. Искам специално да благодаря на феновете за подкрепата. Рядко по света може да се види толкова силна и емоционална подкрепа и безрезервна любов като тяхната."
- Левски стартира абонаментна кампания „Шампиони“
- БФС въведе нови правила за евроучастниците и промени връщането на топките в игра
- Цялата програма на Левски за сезона
- Боримиров: Десет отбора мисля, че е най-добре
- Ясна е програмата за сезон 2026/27 в efbet Лига
- „София Кепитъл“ е регистрирано – финализира се сделката за придобиване на Левски
- Левски преговаря за алжирския халф Хусем Мрезиг
- Левски финализира сделката за Давид Кусо след конкуренция от Самсунспор