Божинов: Имах разговори за Левски със Стоянович, преди да бъде сменен
“Едно голямо изкушение е за мен да играя в Левски. Аз съм си левскар, обичам Левски. Да, водили сме разговори със Славиша Стоянович, но той за съжаление напусна, но това е част от играта. Не сме застраховани. Още няма нищо черно на бяло, така че тренирам с Ботев Враца", заяви Валери Божинов, който коментира и назначението на Павел Колев за изпълнителен директор на “сините".
“Павел Колев израсна последните години, голям професионалист, интелигентен, умен. Мисля че той може да се справи в такава ситуация, но му трябва време. Ние и цяла България, всички левскари, трябва да го подкрепят, да застанат зад него. Трябва му време на човека, защото виждате, че и самите ние не знаем какви са проблемите и какъв хаос има в този клуб", завърши Божинов в интервю за Канал 3.
- Palms Bet внесе нова спонсорска оферта към Левски
- Левски официално премина към нов собственик след одобрение от КЗК
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Левски с позиция за искането на Васил Божков
- Божков: Адвокатите ми искат парите от Левски, не аз
- Левски назначи испанец за директор на школата
- Левски заплашен да играе без публика в Европа