Румен Чандъров: Не знам как преплетоха името ми с Левски
Собственикът на Септември Румен Чандъров бе замесен в последните седмици с името на футболния Левски. Вариантите бяха или, че ще поеме оперативната власт при "сините", или ще придобие част от акциите им и ще налива пари в клуба.
"Не знам как преплетоха името ми с това на футболен клуб Левски. Не искам да коментирам всичко изписано по темата, виждам и аз някои от "творенията". Към този момент никой от Левски не е влизал в контакт с мен по каквато и да е тема, още по- малко да влизам в управлението на клуба. Самият собственик на "сините" Спас Русев отрече появилите се вече "информации". Защо трябва и аз да го правя? Мисля,че съм достатъчно ясен", заяви бизнесменът пред "Дарик радио".
Румен Чандъров ще продължи да издържа първодивизионния Септември в борбата му за оцеляване във висшия ешелон на футбола ни.
Снимка: Диема
- Левски направи шампионски обрат срещу Локо София и продължи победния си ход
- Лауренциу Попеску: Нищо не е решено, вярвам, че ще обърнем Левски у дома
- Хулио Веласкес: Победихме много силен съперник, но ни очаква тежък реванш
- Кристиан Димитров: Можеше да вкараме още голове, но ни чака много тежък реванш
- Левски удари Университатя Крайова и направи първа крачка към третия квалификационен кръг
- Хулио Веласкес: Камдем отпада, Переа е под въпрос за мача с Университатя Крайова
- При успех над Университатя Крайова: Левски срещу Омония или Кайрат в третия кръг на ШЛ
- Левски почете 189 години от рождението на Апостола