Илиан Илиев: Трябваше да вкараме още един гол на Левски
"Имахме кадрови проблеми в защита. Но това говори за характера на момчетата. Поздравявам ги за което. През първото полувреме ние играхме една идея по-добре. След почивката Левски имаха повече ситуации. Трябваше да затворим мача с втори гол на контраатаки. През последните 20 минути играхме повече със сърце, отколкото с глава", заяви треньорът на Черно море Илиан Илиев след успеха над Левски с 1:0.
"Виктор Генев е опитен човек. Винаги центрираше с ляв крак. Доволни сме от него. Има още какво да се желае. Контрола? Във вторник ще играем контрола с Балчик... за разнообразие", каза още треньорът на "моряците" пред медиите.
"Този мач не е само емоционален тласък, но и много важни три точки. Надявам се националите да се приберат живи и здрави и да заредим батериите за последните мачове от първенство", завърши Илиев.
- Илиев: Доволен съм от двете контроли
- Добруджа удари Черно море в контрола
- Илиан Илиев разкри кои са новите и кои си тръгват от Черно море
- Черно море започна подготовка за втория полусезон
- Партизан Белград загуби делото срещу бивш футболист на Черно море
- Илиан Илиев: Играчите ни не искат да си ходят, защото Варна е хубав град
- Арда изхвърли Черно море от турнира за Купата
- Христо Янев: Бяхме наясно какъв терен ни очаква