Божинов: Евала на моите съотборници, бяха феноменални
Играчът на мача в срещата между Ботев Враца и Черно море Валери Божинов коментира успеха на тима си с 2:1 в двубой от 14-ия кръг на Първа лига. Той се разписа за 2:0, което в крайна сметка и помогна на отбора да спечели двубоя.
"Доста трудно спечелихме, трябва да поздравим Черно море, победата ни е за всички момчета и фенове, победите идват с труд и пот, когато човек се труди и дава максимума от себе си е на правилния път. Днес много трудно спечелихме, трудно и тежко беше, съотборниците ми бяха феноменални", коментира той в ефира на Диема.
"Дойдох във Враца да играя да помогна, да вдигнем нивото и класата, ще се старая във всеки мач да вкарам и да помагам на Ботев Враца да печели. Само с помощта на съотборниците ми няма как един футболист да изпъкне. Играл съм в големи отбори и първенства, целите са ни високи, играем мач за мач, днес беше трудно, знаехме, че с борба и битка, с волята и желанието знаехме, че ще победим. Съотборниците ми са мъжки момчета, поздравления за тях", каза още №1 в мача на Ботев Враца - Черно море Валери Божинов.
- Черно море победи Септември с 3:0 и записа първи успех за 2026 година
- Славия разби Спартак Варна с 4:0 и записа втора поредна победа
- Ботев Пловдив пусна билетите за мача с Ботев Враца на „Колежа“
- Тръмп посрещна Меси в Белия дом: Не знаех, че идва, синът ми ми каза
- Пробвайте знак Х за ЦСКА - Локо София
- Левски ще може да се похвали с още един национал
- Кметът на Стара Загора: Не разполагам с хора, които могат да помогнат на Берое
- Локо Пловдив не е брал такъв срам от 17 години