Стоянович: Сега ни остава само първенството
Наставникът на Левски Славиша Стоянович изрази съжаление след отпадането на Левски за Купата на България. "Сините" загубиха с дузпи от Черно море, след като Фелипе Нашименто можеше да донесе победата за софийския тим, ала прати топката високо-високо над гредата на Благой Макенджиев. Сръбският наставник на столичани потвърди, че може и той да носи вината, че е предпочел да вкара Нашименто в последните минути на продълженията.
"Можеше да победим в редовното време. Нямахме нужната концентрация, след като ни вкараха в 91-ата минута. Трябва да честитим на Черно море, че бе концентриран през целия мач. "Дузпите са лотария, но и Черно море се бориха до края", довери наставникът на Левски в ефира на "Диема".
"Може би е моя грешката, че пуснах Нашименто в края. Той е играч, който бие най-много дузпи на тренировки. По 5-10 минути на занимание, но изпуска, а това се случва".
"Да, сега ни остава само първенството. Максималната концентрация ще е в първенството. Не загубихме само мача, а и Холмар и Горанов. Не сме тъжни само за загубата, а и за тях двамата. Не знам какви са очакванията и кога ще се върнат. За Холмар не изглеждат добри, за Горанов не знам, тъй като ще разберем утре", завърши Стоянович.
- Ради Кирилов вероятно ще е готов за следващия тест на Левски
- Голът на Георги Костадинов, освен важен, се оказа и юбилеен
- Левски победи Берое с 1:0 и запази аванса си на върха
- Левски ще гони 3-те точки срещу закъсалия Берое
- Желан от Левски предпочете трансфер в клуб от Молдова
- Тити Папазов: ЦСКА трябва да играе за честта си в мача с Лудогорец
- Радост за Веласкес - новият играч на Левски е в топ форма
- Стойко Сакалиев: ЦСКА се различава от Левски и е уважаван отбор