Левски измъкна точка срещу Черно море пред погледа на новия си треньор
Левски и Черно море завършиха наравно - 2:2 на "Герена" в среща от 2-ия кръг на Първа лига. Двубоят бе изгледан от новия треньор на "сините" Славиша Стоянович, който ще бъде официално представен утре на пресконференция. Той наблюдава мача на живо от трибуните, като беше в компанията на Спас Русев и Асен Букарев, в ложите на "Виваком Арена Георги Аспарухов".
Иначе красив гол на неостаряващия Георги Илиев даде аванс на гостите от Варна. Той бе точен със странична ножица в 22-ата минута. Малко след почивката Обертан бе близо до изравнително попадение, но нацели греда. След час игра Костов все пак възстанови равенството, разписвайки се след асистенция на Гомес.
В самия край на мача двата тима си размениха по един бърз гол. Първо Георги Божилов даде нов аванс на "моряците" в 88-ата минута, но секунди по-късно Давиде Мариани отново направи резултата равен, като по този начин бе оформен и крайния резултат.
- Лъчезар Балтанов: Да победиш Черно море с 5:0 е доста трудно
- Илиан Илиев: Второто полувреме беше срамно за Черно море
- Ботев Пд унижи Черно море с 5:0 под дъжда на „Колежа“
- Илиан Илиев решава бъдещето си в Черно море след края на сезона
- Черно море вероятно губи Панайотов и Атанасов до края на сезона
- Илиан Илиев: На този етап не сме готови за Европа
- Черно море надви Локо (Пд) и излезе на пето място
- Черно море победи Ботев (Пд) в мач, белязан от расистки скандал