Промени в групата на Черно море за мача срещу Левски
Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи групата за предстоящия мач с Левски. В нея се забелязват две промени от двубоя с Ботев Враца. В тимовия лист ще бъдат записани Мариян Огнянов и Мехди Фенуш.
От 18-те отпаднаха контузените Мартин Костадинов и Радослав Василев. Валентин Йосков и Ертан Томбак са с болежки и няма да пътуват с отбора за София. Илиас Хасани вече тренира на пълни обороти, но все още не е готов за игра и също остава във Варна. Останалите, които не намериха място сред избраниците на наставника са третият вратар Иван Дичевски, Емил Янчев и Лъчезар Йорданов.
Срещата между Левски и Черно море е в понеделник, 30 юли, от 20,30 часа на стадион “Георги Аспарухов".
Групата на Черно море: Благой Макенджиев, Иван Дюлгеров, Стефан Станчев, Мирослав Енчев, Даниел Димов, Атанас Зехиров, Кононго, Пламен Димов, Мариян Огнянов, Георги Илиев, Н`Донгала, Дани Кики, Мехди Фенуш, Петър Витанов, Патрик, Жоржиньо, Георги Божилов, Мартин Минчев.
- Даниел Мартин остава в Черно море?
- Черно море ще изиграе 6 контроли
- Тунчев: Грешките в плейофите ни лишиха от бараж, трябваше по-зряла игра
- Илиан Илиев: Никой нищо не знае за бъдещето на Черно море, чакаме решенията на ръководството
- Арда надви Черно море с 3:2 и го лиши от бараж за Европа
- Александър Тунчев: Арда е готов да се бори за Европа
- Бъдещето на Илиан Илиев в Черно море остава неясно
- Даниел Димов: Черно море има сили за Европа, но срещу Арда ще трябва концентрация