Лудогорец спечели Суперкупата на България
Лудогорец спечели поредния си трофей през последните няколко години. Шампионът на България победи носителя на Купата на България Славия с 1:0 и по този начин разградчани спечелиха Суперкупата на България. Отличието е трето в историята на "зелените", които изравниха Левски в това постижение.
Единственото попадение в срещата бе дело на Клаудио Кешерю след половин час игра. Като цяло шампионите можеха да постигнат по-убедителна победа, но хората на Аутуори направиха доста пропуски, като при едно от тях нацелиха и греда.
Едно от спорните положения обаче бе в 47-ата минута. Тогава Галин Иванов падна в наказателното поле на Лудогорец и имаше претенции за дузпа, но Георги Кабаков прецени, че такава няма и играта продължи. Положението обаче бе доста спорно.
- Хьогмо: Връзката между мен и футболистите е въпрос на тренировки
- Орела: Разликата в класите си каза думата
- Лудогорец продължи с победите при новия треньор
- В Лудогорец бесни на БФС
- Лудогорец се раздели с тийм мениджър
- Лудогорец подкрепи Михайлов и Пенев
- Пер-Матиас Хьогмо: Не дадохме много шансове на съперника
- Треньорът на Ботев Враца: Дойдохме с нагласата да спечелим някоя точка