Бивш вратар на Лудогорец е трансферна цел на УБА, Суонзи и Бристъл Сити


Бившият вратар на Лудогорец Милан Борян попадна в трансферния списък на три отбора. Става дума за Уест Бромич Албиън, Суонзи и Бристъл Сити. Според SkySports, стражът е направил отлично впечатление на тимовете, след като има 46 мача зад гърба си за Цървена Звезда през изминалия сезон.
Изданието припомня, че през миналата година националът на Канада премина в сръбския гранд от българския шампион Лудогорец, като тогава договорът е бил за две години, една, от които вече е изтекла. Така Борян има право да преговаря с нови отбори.
Според информацията, най-близо до подписа му е Суонзи. "Лебедите" продадоха Лукаш Фабянски на Уест Хем Юнайтед и сега имат нужда от ново попълнение на този пост. Уест Бромич, от своя страна, по-рано освободи 35-годишния Боаз Майхил. Подобен е и случаят с Бристъл, които наскоро освободиха Люк Стийл.
Изданието допълва, че Борян има страхотна визитка и "на хартия" е страхотен вратар. Все още не е сигурно дали ще се впише в обстановката на клуб, извън Източна Европа.
- Шампионът с Лудогорец U15: За мен изминалият сезон бе едно голямо училище
- Лудогорец започна подготовка с медицински тестове
- Лудогорец се подсили със Стаси Иванов
- Ето кой ще е новият треньор на Лудогорец
- Лудогорец хвърли око на възпитаник на Левски
- Лудогорец привлича треньора на Олимпия?
- Tреньорът на Лудогорец U16: Целта ми е момчетата да изпитват удоволствие от футболa
- Официално: Лудогорец се раздели с Игор Йовичевич