Вутов: Глупава постъпка, извинявам се на отбора ми
Нападателят на Левски Антонио Вутов си изкара директен червен картон в средата на второто полувреме, когато неговият тим водеше с 2:1 срещу Черно море във Варна. Той изрита Хасани и остави съотборниците си с 10 човека на терена, но в крайна сметка "сините" успяха да измъкнат трите точки след зрелищно 3:2. Ето какво каза Вутов за мача:
"Доста глупава постъпка. Искам да се извиня на отбора, че ги оставих в една доста глупава ситуация. Съжалявам, че така направих. Ще се извиня и на колегата от Черно море. Какво да ви кажа - той ми стъпи върху крака и аз се опитах да направя едно движение - да се освободя... и то се получи удар. Съдията така го видя. Стана хубав мач - двуостър. Имаше пет гола. Тежък мач за нас. Тръгна ни играта, имахме положения и преди головете. Добре стартирахме срещата. Във всички момчета в нападение играем добре и искам да имам добро партньорство с всички", заяви Вутов.
- Свързван с Левски може да подпише с ЦСКА 1948
- Левски продължи по пътя към титлата с победа над Ботев Пловдив
- Левски прати малка оферта за Салидо, но Берое веднага я отказа
- Левски ще се реваншира на феновете с победа срещу Ботев Пловдив
- Сираков с голям ход за бъдещето на Левски
- БФС за Лудогорец - Левски: "Сините" трябваше да играят с човек по-малко едно полувреме
- Левски поздрави Станимир Стоилов за 59-ия му рожден ден
- Левски си изкара яда на водеща медия, отне им акредитациите
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]