Локо Пловдив праща треньор да се учи от Еспаньол
Наставникът на набор 2008 в детско-юношеската школа на Локомотив Пловдив Светослав Каламов ще замине във вторник на треньорски семинар в елитния испански Еспаньол. Той ще остане там в продължение на една седмица (6 - 13 февруари), а част от разходите бяха поети от ръководството на "черно-белите".
Светослав Каламов ще може да се запознае на самия семинар със структурите и методиките на работа в елитния испански клуб. Обучението включва лекции, тренировки и практически занимания, както и наблюдаването на мачове на юношески формации и на първия отбор.
- Урибе: Направихме всичко, но ни липсваше само голът
- Косич: Луд мач, но трябва да се подобрим
- Скандали и пропуски оставиха Берое и Локо Пловдив без голове
- Ботев и Локо не се победиха в зрелищно пловдивско дерби
- Капитанът на Локо Пловдив поднови тренировки точно преди дербито с Ботев
- Неделев с призив към феновете преди дербито на Пловдив
- Нов шеф в Локо Пловдив дава яснота за отбора
- Душан Косич: Сладка победа, но не играхме добре
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]