Левски постигна обрат срещу втородивизионен австрийски тим (видео)

Левски се наложи с 3:1 над втородивизионния австрийския Флоридсдорфер в четвъртата си проверка през тази зима в Малта. Хората на Делио Роси изиграха едно слабо и едно силно полувреме. Те инкасираха ранен гол, след като Берни бе точен за съперника

След почивката българите изиграха много по-добре и Антонио Вутов (56) изравни, а след това Станислав Костов (60) и Давид Яблонски (69) бяха точни за пълния обрат в срещата. В края най-чистото положение изпусна Прохазка, който не успя да реализира дузпа в 90-ата минута, когато вратарят на австрийците спаси.

Дебют за Левски направиха трима от последните четирима нови футболисти. Фелипе Нашименто, Паулиньо и Алфонсо Фигейредо записаха първи минути с екипа на клуба, като единствено Ривалдиньо не игра.