Ботев привлече Димитър Пиргов от Левски
Ботев Пловдив осъществи втория си зимен трансфер, след като привлече Димитър Пиргов, обявиха от ръководството на "канарчетата". Централният защитник подписа договор с Клуба до 30.06.2020г.
Веднага след подписването на контракта 28-годишният бранител отпътува за Турция, където ще се присъедини към лагера на "жълто-черните". Защитникът е второто зимно попълнение за "канарчетата" след бразилеца Диого Кампос.
Димитър Пиргов е роден на 26.10.1989г. в Гоце Делчев. Играл е за отборите на Чавдар Етрополе, Пирин Гоце Делчев и Славия, а за последно носи екипа на Левски.
Снимка: Официален сайт на Ботев
- Даниел Боримиров: Кондиционно сме една крачка пред АЕК
- Левски поиска отлагане с 24 часа на гостуването на Ботев Пловдив
- Михаил Вълчев: Левски трябва да спечели битката в средата на терена
- Левски следи френски защитник с опит в Лига 1
- Един от най-добрите съдии в света ще ръководи АЕК – Левски
- Левски заминава за Атина във вторник
- Гочето: Левски има класа и може да елиминира АЕК
- Левски помете Спартак Варна с 6:0 и вече гледа към АЕК
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]