Славия победи Черно море
Славия победи Черно море с 2:0 в първи мач от 18-ия кръг на Първа лига, който се проведе на Националния стадион "Васил Левски". Полузащитникът Иван Минчев се разписа със страхотен изстрел с левия крак в добавеното време на първата част. След почивката варненци потърсиха изравнителен гол с по-активна игра, но бяха безидейни в атаката, докато домакините направиха няколко опасни контраатаки и реализираха една от тях в 83-та минута след точен изстрел на Галин Иванов.
По този начин Славия вече има 23 точки, като се доближи на само три от първата шестица в класирането. Черно море остава на 7-ма позиция с 24 точки.
- Венцеслав Стефанов обяви: Славия е за продан след напрежението с феновете
- Берое без Аларкон срещу Славия
- Славия изпусна победата срещу Ботев Враца в края
- Може да има смяна на собствеността в Славия
- Славия изпусна място в Топ 8 след нулево реми с Монтана
- Треньорът на Септември: Важна крачка към спасението
- Септември удари Славия и направи важна крачка към спасението
- Славия шокира Черно море във Варна
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]