Гол с ръка носи победа на Левски над Верея (видео)

Левски записа труден успех над гостуващия Верея с 1:0 в мач от 17-ия кръг на Първа лига. "Сините" бяха по-активни и можеха по-рано да решат всичко в своя полза, но лош късмет и добрите изяви на вратаря Аргилашки оставиха интригата до края.

За гостите близо до гол бе Домовчийски, който изтърва отлично положение малко след почивката, пропускайки сам срещу вратаря на "сините". Десет минути преди края и Георги Андонов не успя да се разпише, след като не успя да засече топката на два метра пред празната врата след центриране от корнер.

В крайна сметка Давид Яблонски вкара единствения гол в самия край на мача. Защитникът обаче, прати кълбото в мрежата, след като игра с ръка. Вратарят на Верея протестира, но бе изгонен от рефера и така гостите доиграха мача с човек по-малко.

Снимка: Официален сайт на Левски