Етър пуска жалба срещу съдийството в мача с Берое
Етър пуска жалба срещу работата на Ангел Баялцалиев и асистентите му в срещата с Берое, загубена от "виолетовите" с 1:2. Напомняме, че още след мача Иван Вутов и Станислав Генчев заявиха, че имат претенции и за двата гола на гостите. Според тях, първият е дошъл след заради засада на Кохей Като, а вторият е дошъл от дузпа, отсъдена за нарушение на метър и половина извън наказателното поле.
В жалбата ще бъдат изброени общо 14 ситуации, за които домакините претендират, че са ощетени от реферите.
- Черно море привлече френския халф Мохамед Аши Буаклин
- Емил Велев: Левски да забрави за миналия сезон
- Юноша на Левски на проби в Арда след силно представяне в контрола
- Медина: В ЦСКА 1948 сме готови за силен сезон
- Иран и Египет завършиха наравно, „Фараоните“ остават втори в група G (видео)
- Белгия разгроми Нова Зеландия с 5:1 и се класира за 1/16-финалите (видео)
- Испания елиминира Уругвай и спечели група H (видео)
- Кабо Верде пише история: „Сините акули“ се класираха за елиминациите на Световното (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]