Играчите на Верея искат среща с президента на клуба
Ситуацията във Верея Стара Загора става все по-зле във финансово отношение. Според местни източници, футболистите на тима са отказли да тренират заради неплатени заплати, премии и наеми. От няколко месеца има забавяния на парите в старозагорския отбор, което не попречи на тима да постигне отлични резултати.
Сега става ясно, че играчите са поискали среща със собственика на клуба Галин Михайлов, за да изяснят нещата.
- Отбор във война: необикновеният Мондиал на Иран
- Лудогорец разби Етър с 11 гола в зрелищна контрола
- Любо Пенев дебютира с драматична победа, Локомотив София обърна шампиона на Косово
- Обявиха програмата за първите 3 кръга в efbet Лига
- ФИФА и БФС обсъдиха развитието на аматьорския футбол в България
- Берое успя да задържи важен треньор
- Мило Борисов: Офертата на Palms Bet съответства на очакванията на Левски
- Новите екипи на Лудогорец с вдъхновение от древен Абритус
100
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]