Балджийски и Черно море се разделиха
Атакуващият полузащитник на Черно море Борислав Балджийски напусна Черно море. Новината все още не е потвърдена официално. Според информацията, контрактът между страните е разтрогнат по взаимно съгласие и футболистът от днес е свободен агент. Причините за раздялата не се указват.
26-годишният играч има два мача от началото на сезона за "моряците". Преди да заиграе във Варна, Балджийски носеше екипите на Славия, Монтана, Локомотив Мездра, Черноморец Бургас и Несебър.
Балджийски е юноша на Левски и има мачове за юношеските и младежки национални формации.
- Лъчезар Балтанов: Да победиш Черно море с 5:0 е доста трудно
- Илиан Илиев: Второто полувреме беше срамно за Черно море
- Ботев Пд унижи Черно море с 5:0 под дъжда на „Колежа“
- Илиан Илиев решава бъдещето си в Черно море след края на сезона
- Черно море вероятно губи Панайотов и Атанасов до края на сезона
- Илиан Илиев: На този етап не сме готови за Европа
- Черно море надви Локо (Пд) и излезе на пето място
- Черно море победи Ботев (Пд) в мач, белязан от расистки скандал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]