Локо Пловдив се разплати с играчите
Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски уреди всички финансови проблеми с футболистите си. Според информациите, ръководителят на клуба още в края на миналата седмица е превел дължимите суми. Напомняме, че един от лидерите на тима Мартин Камбуров напусна "смърфовете" заради финансовия хаос в Локо по-рано през лятото.
Сега вече този проблем е отстранен и играчите могат да се съсредоточат върху работата си.
Напомняме, че Локомотив е с две победи, две равенства и две загуби от шест мача в Първа лига и заема седмо място в класирането, с равен брой точки с шестия Етър.
- Урибе: Направихме всичко, но ни липсваше само голът
- Косич: Луд мач, но трябва да се подобрим
- Скандали и пропуски оставиха Берое и Локо Пловдив без голове
- Ботев и Локо не се победиха в зрелищно пловдивско дерби
- Капитанът на Локо Пловдив поднови тренировки точно преди дербито с Ботев
- Неделев с призив към феновете преди дербито на Пловдив
- Нов шеф в Локо Пловдив дава яснота за отбора
- Душан Косич: Сладка победа, но не играхме добре
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]