Венгер: Следяхме Деле Алли
Полузащитникът на Тотнъм Деле Алли се е намирал в сферата на интересите на Арсенал, когато е защитавал цветовете на Милтън-Кинс Донс. Това призна наставникът на "артилеристите" Арсен Венгер.
"Истина е, следяхме го. Алли е много добър футболист. Той отлично се прояви и заслужи, за да го купят и да му предоставят шанс. Следихме го няколко пъти, но не искам да кажа колко близо бяхме до покупката му. В крайна сметка той отиде в Тотнъм", заяви Венгер.
- Гари Невил отписа Арсенал за Шампионска лига
- Артета: Очаквах тежък финал на сезона
- Тонали предпочита завръщане в Италия въпреки интереса от грандов
- Артета доволен от победата, но очаква тежка битка до края
- Райс: Остават четири финала по пътя към титлата
- Артета недоволен: Това е чист червен картон
- Арсенал отново на върха след минимален успех над Нюкасъл Юнайтед
- Артета разчита на Сака в битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]