Пардю: Надявам се, че Палас ще се изкачи на ново ниво
Мениджърът на Кристъл Палас Алън Пардю сподели мнение за трансферната политика на клуба. През това лято "орлите" похарчиха 55 милиона паунда за нови футболисти, включително за покупката на Кристиан Бентеке и Лоик Реми. Пардю е убеден, че това ще се отрази на представянето на Палас.
"Много ясно разбираш като мениджър, че е дошло време за промени. Това лято е подходящото време. Надявам се, че с подкрепата на ръководството на клуба и на новия собственик ние ще се изкачим на ново ниво", заяви Пардю.
"През последните години имах на разположение само двама нападатели, а не бива да се разчита само на двама нападатели. Ако все пак се сблъскаш с такава ситуация, тогава трябва да имаш двама великолепни полузащитника, което е голяма рядко, освен това трябва да работи през целия сезон. Но през миналата година то се получи при Лестър, който великолепно си изпълни работата", каза още мениджърът.
- Нападател на Нюкасъл се разбра с Айнтрахт Франкфурт
- Ясно е какво мисли ръководството на Ливърпул за Салах
- Слот обясни отсъствието на Салах срещу Лийдс
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Трагедия в Лондон и дъжд в Блекбърн прекъснаха два мача в Чемпиъншип
- Мърфи: Салах мисли, че светът се върти около него
- Собослай: Не разбирам какво става
- Невил: Ливърпул се самоунищожи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]