Алонсо: Гуардиола е много взискателен
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Шаби Алонсо сподели мнение за работата на Хосеп Гуардиола като мениджър на Манчестър Сити. Напомняме, че "гражданите" записаха десет победи от началото на сезона, като шест от тях са във Висшата лига.
"На Пеп е вродено да разбира футбола и да предава това нещо на своите играчи. Това, което свърши в Манчестър Сити в последните два месеца е невероятно. Желанието, което имат играчите му да се докажат пред феновете и него е в резултат от неговата работа. Той е много взискателен и методичен", заяви Алонсо.
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
- Ман Сити ще спечели на гости и на Фулъм
- Сити нанесе болезнена загуба на Лийдс (видео)
- Гуардиола: Нямаме място за повече грешки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]