Лорис може да играе срещу Стоук Сити
Вратарят на Тотнъм Уго Лорис ще може да вземе участие в мача със Стоук Сити от четвъртия кръг на Висшата лига в събота. Френският национал се контузи на старта сезона и пропусна всички мачове на "шпорите" през миналия месец.
"Лорис е готов за игра. Ще пътува с отбора, защото е в добро състояние. Разочаровани сме от контузията на Дани Роуз, но се надяваме той да се завърне възможно най-скоро в игра. Дани няма да играе в мачовете със Стоук и Монако", заяви Почетино.
- Поро е близо до нов дългосрочен договор с Тотнъм
- Брайтън отправи оферта за защитник на Тотнъм
- Себастиан Кел отказа пост в Тотнъм
- Тотнъм привлече Маркос Сенеси без трансферна сума
- Тотнъм задържа Бен Дейвис с нов договор
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Тотнъм е близо до ново попълнение
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]