Райола: Зидан искаше Погба
Агентът на полузащитника на Манчестър Юнайтед Пол Погба потвърди, че Реал Мадрид се е интересувал от френския национал по-рано през лятото. Както е известно, преди Погба да подпише с "червените дяволи", в пресата се появиха слухове, че Реал Мадрид напуска борбата за полузащитника, тъй като мадридчани не желаят да наддават за французина. Агент Мино Райола потвърди тези слухове.
"Нямаше никакви преговори по време на Европейското. Погба бе много разстроен след загубата във финала и не му бе до това след края на турнира. Моуриньо от по-рано искаше да подпише с Погба. Зидан също настояваше да го получи. Мисля, че още пет или шест клуба се интересуваха от играча. За нас с Пол обаче най-привлекателен се оказа опцията с Манчестър Юнайтед", заяви Райола.
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]