Балотели си търси жилище в Рим
Нападателят на Ливърпул Марио Балотели може да премине в Лацио през това лято. Според италиански източници, футболистът вече си търси жилище в столицата на Италия, а ръководството на Лацио се опитва да се договори с Ливърпул за поемане част от разходите по заплатата на Марио.
В момента Балотели получава по 6 милиона евро на година. Лацио не желае да плаща повече от 1/3 от тази сума.
По-рано се съобщаваше, че Жозе Моуриньо е разговарял с Балотели в опит да го убеди да се съгласи на намаляване на заплатата. Също така португалецът е готов да използва връзките си в Уулвърхемптън, за да убеди "вълците" да дадат шанс на нападателя.
- Ливърпул два пъти изпусна Лийдс за полувреме (видео)
- Исак: Очаквах нивото ми да е по-високо
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Келехер: Лесно реших да напусна Ливърпул
- Собослай: Нямаме самочувствие
- Ван Дайк отправи предупреждение към Салах
- Саудитската лига е готова да финансира трансфера на Салах
- Вирц: Трябваше да бъдем търпеливи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]