Пардю: Договорихме се с Ливърпул за Бентеке
Мениджърът на Кристъл Палас Алън Пардю коментира информацията за трансфера на нападателя на Ливърпул Кристиан Бентеке. Напомняме, че двата клуба договориха стойността на сделката в размер на 30 милиона паунда с бонуси, сега остава само да бъдат уточнени личните условия между играча и лондончани.
"Бентеке ще премине медицински прегледи днес, остана да договорим личния му договор. С Ливърпул се разбрахме. Много добре познавам Кристиан, исках го в Нюкасъл. В Ливърпул просто не се получиха нещата", заяви Пардю.
- Карагър: Не виждам Салах в състава на Ливърпул през следващия сезон
- Карагър: Салах ще съжалява, ако от Саудитска Арабия гледа Ливърпул на финал
- Саудитците са убедени, че могат да купят Салах за 100 млн.
- Екитике: Салах е легенда тук
- Салах е трети по асистенции в истрията на ВЛ
- Слот: Надявам се, че Салах ще остане
- Карагър: Ливърпул никога няма да подкрепи Салах пред Слот
- Екитике: Салах ми даде страхотен пас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]