Моуриньо: Погба има възможност да поиграе няколко минути
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо съобщи, че новото попълнение на отбора Пол Погба е готов да играе със Саутхемптън.
"Играхме срещу Лестър с играчи, които проведоха по-малко тренировки от Погба. И видяхте, че този мач бе добър способ да ускорим набирането на форма. Същото е с Погба и той има възможност да играе няколко минути. Пол лесно се адаптира, защото познава клуба, познава всички. Той няма нужда от адаптиране, но има нужда от време, за да достигне до разбиране на това, как отборът играе и как той се вписва в това", заяви Моуриньо.
- Ман Юнайтед проявява интерес към халф на Борнемут
- Фернандеш: Клубът искаше да напусна през лятото
- Аморим: Трябваше да победим
- 8 гола между Юнайтед и Борнемут в шоуто на сезона
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]