Евертън обяви за трансфера на Боласие
Евертън обяви за трансфера на крилото на Кристъл Палас Яник Боласие. Според информацията, договорът с 27-годишния играч от националния отбор на Конго е за пет години, като футболитът ще играе с фланелка с номер "14".
"Очаквам с нетърпение първия си официален мач за Евертън. Готов съм за това предизвикателство, предстои ми много работа Това е голям клуб, за който научих всичко, срещайки се с него през годините. За мен парите не са най-важното. Важни са амбициите на клуба. Обичам да играя футбол и ще бъде интересно да тренирам под ръководството на специалист като Роналд Куман, който бе топ футболист и играеше с едни от най-добрите играчи в света. Евертън върши добра работа на трансферния пазар, клубът има качествени възпитаници. Този сезон обещава да бъде много интересен", заяви Боласие.
- Карагър: Ман Юнайтед почти сигурно ще завърши в топ 5
- Мойс: Ламенс беше най-добрият играч на Юнайтед
- Маркo Силва: Няма развитие около новия ми договор с Фулъм
- Невил: Юнайтед не трябва да спира търсенето на нов мениджър
- Тотнъм ще избира между Почетино и Де Дзерби през лятото
- Каземиро обмисля трансфер в МЛС
- Карагър похвали Гьокереш
- Манчестър Сити може да бъде наказан с отнемане на 40 до 60 точки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Иначе реалист, те още миналия сезон си бяха в битката по едно време ,въпреки че по Коледа май бяха в топ4 .