Стъридж може да пропусне старта на сезона
Мениджърът Ливърпул Юрген Клоп не знае, дали нападателят Даниел Стъридж е готов за мача с Арсенал от първия кръг на Висшата лига на Англия. 26-годишният англичанин пропусна приятелската среща с Барселона в събота, като официалният сайт на "червените" обяви, че става дума за "предпазна мярка" по отношение на играча. Даниел не излетя и за Германия, за да играе с Майнц 05 на следващия ден.
Подозренията са, че Стъридж отново попадна в спиралата на здравословните проблеми, а тези предположения бяха засилени от изказването на Клоп.
"Дали Стъридж ще е готов за неделя? Не знам. Това е моят отговор от две думи", заяви мениджърът.
- Карик: Юнайтед е в добра позиция преди дербито с Ливърпул
- Джерард отчете сериозен напредък в играта на Челси след смяната на треньора
- Джерард: Жалко би било това да е последният мач на Салах за Ливърпул
- Гласнер: Щяхме да върнем гола на Ливърпул при тежка травма на Уудман
- Салах повече няма да играе с фланелката на Ливърпул
- Ван Дайк: Исак ще се превърне в ключов играч на Ливърпул
- Ювентус се разбра с Алисон, предстоят преговори с Ливърпул
- Слот: Мачът с Кристъл Палас можеше да завърши различно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]