Венгер: Висшата лига заприлича на Световно за треньори
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер сподели мнение за пристигането в Англия на Хосеп Гуардиола и Антонио Конте, а също така за завръщането на Жозе Моуриньо.
"Това е много добре, тъй като сега Висшата лига напомня за Световно първенство сред треньори. Най-добрите специалисти в света идват в Англия, за да се опитат да ни усложнят живота. Именно това искате - турнирът да е интересен. Колкото повече квалифицирани специалисти има тук, толкова тази лига ще е по-привлекателна за целия свят", заяви Венгер.
- Габриел Мартинели даде съгласие за трансфер в Ал Хилал
- Букмейкърите спряха залозите за трансфер на Рашфорд в Арсенал
- Микел Артета подкрепи Унаи Емери след разгромната загуба на Астън Вила
- Арсенал вече е фаворит за Хулиан Алварес, коефициентите за трансфер паднаха рязко
- Арсенал следи нападател с 13 гола
- Пиърс Морган към Хулиан Алварес: Ела в Арсенал и ще се отнасяме с теб като с бог
- Да загубиш свободата си
- Бруно Гимараеш: Артета иска да изгради династия в Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]