Сър Алекс одобрил трансфера на Погба
Бившият мениджър на Манчестър Юнайтед Сър Алекс одобри трансфера на полузащитника на Ювентус Пол Погба, съобщава Daily Mail. Според информацията, великият шотландец е обядвал заедно с мениджъра Жозе Моуриньо и по време на срещата португалецът е запознал Сър Алекс с финансовите детайли на сделката.
Предполага се, че Ювентус и Юнайтед са близо до сделката и в скоро време двата клуба ще обявят за трансфера на французина.
- Сър Ратклиф настоява за Гарет Саутгейт в Манчестър Юнайтед
- Ники Бът за евентуален трансфер на Силва в Ман Юнайтед: Невъзможно е
- Манчестър Юнайтед следи Калюлю в дербито Милан – Ювентус
- Брунo разкри, как жена му го е разубедила за Саудитска Арабия
- Де Лигт се завърна на терена, започна леки тренировки
- ФА отхвърли жалбата на Ман Юнайтед за наказанието на Мартинес
- Шешко: Брунo заслужава наградата за играч на сезона
- Джейдън Санчо може да се завърне в Борусия Дортмунд
323
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Останалото са ПР акции на клуба, за да оправдят безумието...