Спонсор на Юнайтед стана последовател на акаунта на Погба в Instagram
Официалният спонсор на Манчестър Юнайтед Chevrolet стана последовател на акаунта на полузащитника на Ювентус Пол Погба в Instagram, пораждайки по този начин нова вълна от слухове около бъдещето на френския футболист.
Очевидно е, че американската компания, която има 412 000 последователи в Instagram, няма смисъл да следи страницата на чужд играч. По такъв начин, появилата се снощи информация в Sky Sport Italia за това, че Погба до 48 часа ще стане футболист на Юнайтед за 110 милиона евро, намери своето косвено потвърждение.
По-рано се съобщаваше, че агент Мино Райола е договор заплатата на своя клиент на "Олд Трафорд" в размер на 13 милиона евро на година.
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
- Ман Юнайтед търси ново ляво крило през лятото, потвърди Майкъл Карик
- Манчестър Юнайтед набеляза Тайлър Адамс за лятната селекция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]