Ларсон: Бе приятно да разбера, че Ибра подписа с Юнайтед
Бившият нападател на Манчестър Юнайтед Хенрик Ларсон коментира прехода на своя сънародник Златан Ибрахимович в лагера на "червените дяволи".
"Златан е много популярен в Швеция. Всички го познават и всички знаят, че много хора ще се съберат за мача с Галатасарай, за да го гледат. Всички са виждали, как той играе, но най-приятното е да виждаш, каква техника има толкова висок човек. Сега, когато той премина в Манчестър Юнайтед, аз се надявам, че той ще върне Юнайтед там, където отборът трябва да бъде. Не мисля, че възрастта му е срещу него във Висшата лига. Той се намира в добра форма и се занимава с тялото си, така че това няма да е проблем, Той е най-добрият футболист в цялата история на Швеция и е приятно да научиш, че се е присъединил към Юнайтед", заяви Ларсон.
"Висшата лига е най-голямото предизвикателство в кариерата на Ибрахимович. Това е една от най-добрите лиги, ако не и най-добрата лига в света, там има много качествени играчи, налага се да играеш всяка седмица. Има още и два турнира за английските Купи, в които трябва да играеш, предстоят много мачове в Европа. Но, както казах, Ибрахимович е здрав и обича да тренира", каза още шведът.
- Рой Кийн разкри: Изгладихме отношенията си с Бруно Фернандеш
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Край на скъпата грешка: Манчестър Юнайтед се раздели с Джейдън Санчо
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]