Стоунс е близо до трансфер в Сити за 53 милиона
Защитникът на Евертън Джон Стоунс може да стане играч на Манчестър Сити в близките дни, съобщава авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. Според източника на информацията, страните са близо до завършване на сделката, като стойността на трансфера е 53 милиона паунда.
През изминалия сезон Стоунс записа участие в 33 мача.
- Манчестър Сити готви удар по Реал Мадрид с оферта за Винисиус
- Гвардиол пред избор: нов договор със Сити или трансфер в Реал Мадрид
- Манчестър Сити вдигна офертата за Елиът Андерсън до 120 милиона паунда
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Ал Мубарак: Манчестър Сити струва поне 10 милиарда долара
- Звезда на Ливърпул с лоша прогноза за Арсенал, плюс още мъки за Челси и Тотнъм
219
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
13.07.2016 в 21:07
Сигурно има някаква прокоба - всеки път, когато съм гледал Стоунс, ми е правил крайно неприятно впечатление с дърварските си отигравания. Сигурно аз не съм попадал на нещо, което да оправдае абсурдната цена, за която се говори тук. Но пък след като Сити даде 49 млн за онова ямайче, вече не се чудя на (почти) нищо.