Ливърпул обяви за трансфера на Мане
Атакуващият полузащитник Садио Мане премина от Саутхемптън в Ливърпул. 24-годишният сенегалски футболист подписа дългосрочен договор с мърсисайдския клуб. Финансовите детайли на сделката не се съобщават. "Светците" само се ограничиха да съобщят, че трансферът на Мане е рекорден в историята на клуба.
По-рано се появиха съобщения, че стойността на сделката е за 34.5 милиона паунда, а друг твърдяха, че с бонусите тя е 38.5 милиона паунда, както и такива, че двата клуба са се разбрали за сума от 30 милиона паунда.
Мане проведе два сезона в Саутхемптън. Преди това той игра за Ред Бул Залцбург и Метц.
- Гари Невил: Разбирам както Салах, така и Ливърпул
- Пюлис: Слот може да има само един певец и само една песен
- Ливърпул желае Салах да остане
- Екитике добави два гола към сметката си в нова победа
- Салах и Слот проведоха позитивен разговор
- Салах се завърна в състава на Ливърпул
- Салах не представлява интерес за саудитските клубове
- Комисар на МЛС: Ще посрещнем Салах с отворени обятия.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]