Венгер мислил за покупка на Пайе
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер призна, че в миналото се е замислял за трансфер на звездата на Уест Хем и националния отбор на Франция Димитри Пайе. Блестящо представяйки се през своя дебютен английски сезон, 29-годишният французин стана главна звезда и на "сините" на Евро 2016, отбелязвайки два гола в два мача на турнира.
За Венгер това не е изненада.
"Дали съм мислил за неговото привличане? Да и то често. Много често. Трябва да кажа, че аз съм мислил за това през цялата си кариера. Също така трябва да кажа, че реших да не го закупя, защото той е нестабилен. Но и никога не съм се съмнявал, че той е достатъчно талантлив, за да играе за моя отбор. Но аз винаги съм имал късмета да имам добри футболисти на неговата позиция, този пост бе винаги комплектован", заяви Венгер.
- Суперкомпютърът Opta определи основния фаворит във Висшата лига
- Горецка може да се превърне в сериозна трансферна цел на Арсенал
- Артета се извини на Росеньор
- Артета пожела успех на Окслейд-Чембърлейн в Селтик
- Арсенал разгроми Съндърланд (видео)
- Окслейд – Чембърлейн с първа крачка към получаване на треньорски лиценз
- Росеньор: Арсенал не прояви уважение към моя отбор
- О'Хара: Никой няма да запомни този Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]