Де Буур: Ван Гаал не заслужава такова отношение
Бившият футболист на Аякс, Барселона и Рейнджърс Роналд де Буур коментира решението на Манчестър Юнайтед да уволни Луис ван Гаал, а също така предсказа перспективите пред Жозе Моуриньо в Манчестър Юнайтед.
"Не е ясно, кога ръководителите са уведомили треньорския щаб за намеренията да прекратят сътрудничеството. Ако е станало в момент, в който отборът се бореше за четвъртото място, това е повлияло върху резултатите. Разбирам, че обявиха решението си след края на сезона. Въпреки това, мениджър с такава богата история не заслужава такива отношение към себе си. Моуриньо? Това е треньор, който дава резултати и всички го знаят. Това е отличен мениджър, погледнете биографията му. Но няма да му е лесно в Юнайтед. Натискът ще е голям там. Той може да се справи с това, но не покаже ли резултати още в първия сезон, той може да се сблъска с трудностите, които сполетяха Ван Гаал", каза още холандецът.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]