Пелегрини: Нямам фланелка, за това хвърлих сакото си
Мениджърът на Манчестър Сити Мануел Пелегрини благодари на феновете на "гражданите" за тяхната подкрепа и обясни, защо хвърли сакото си към трибуните след мача със Суонзи.
"Хвърлих сакото си към нашите фенове, защото нямам фланелка, тъй като не излизам на терена, за да играя. Нашите привърженици ме подкрепяха в продължение на три години и поддържаха отбора във всеки един мач. Дали не съм оставил нещо в сакото? Не", заяви Пелегрини.
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Ал Мубарак: Манчестър Сити струва поне 10 милиарда долара
- Звезда на Ливърпул с лоша прогноза за Арсенал, плюс още мъки за Челси и Тотнъм
- Перес разкритикува Рикелме за обещанието за Холанд
- Тотнъм е близо до ново попълнение
- Президентът на Манчестър Сити: Ще кажа всичко, когато има решение по делото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]