Фабрегас се надява, че Конте ще върне титлата на Челси
Полузащитникът на Челси Сеск Фабрегас се надява, че пристигането на Антонио Конте ще помогне на "сините" да си върнат титлата във Висшата лига на Англия. Защитата на шампионската титла през този сезон завърши с пълен провал за клуба от "Стамфорд Бридж". В средата на кампанията Челси се раздели с Жозе Моуриньо, а сега отборът се намира в средата на таблицата и вероятно там ще завърши сезона.
Фабрегас е дълбоко разочарован от това, че за първи в своята кариера няма да играе в Шампионска лига, но испанецът разчита на завръщане ма отбора в надпреварата за титлата под ръководството на Антонио Конте.
"За първи път от много години аз няма да играя в Шампионска лига, но ние трябва да станем по-силни през следващата година. Надявам се, че през следващия сезон ние отново ще можем да се борим за титлата. Получаваме великолепен мениджър в лицето на Антонио Конте. Той показа своето високо ниво в Ювентус, където постигна големи успехи", заяви Фабрегас.
- Ман Сити ще удари Челси в Лондон
- Челси търси алтернатива на Росеньор, съмненията около треньора растат
- Фернандес и агентът му се извиниха на Челси
- Челси се включва в битка за талант на Вердер
- Челси и Нюкасъл се борят за звезда на стойност 50 милиона евро
- Челси не се отказва от Фернандес като лидер
- Челси готви оферта за вратаря на Съндърланд Робин Руфс
- Челси е готов да се раздели с Гарначо още това лято
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]